Пильник шркш внутрішній - незамінна деталь для будь-якого транспортного засобу.

Дані комплектуючі відповідають за передачу обертальних рухів вісь - КПП , в зв'язку з чим, експлуатаційні умови характеризуються значним навантаженням і високим температурним впливом.

Детальніше +


Найбільш популярні такі різновиди пильників :

  • тріподи: впізнаються по сферичним роликам і вилці. Завдяки конструкційним особливостям, не бояться великих осьових переміщень, за умови, нелінійної зміни швидкості в момент обертання під кутом ;пыльник шруса внутренний
  • шарікові, які в свою чергу можна розділити на три типи:
  1. Бендікс-Вейс, на виробах є ділильні канавки ;
  2. Рцеппа – пильники, мають ділильні важелі ;
  3. Рцеппа-Бірфільд – деталі, мають зміщені ділильні канавки ;
  • Рцеппа-Лебро – пильники, мають непаралельні ділильні канавки. Є розповсюдженим різновидом в даний час.


Експлуатаційні умови для внутрішніх пильників пов'язані зі значними навантаженнями і високими температурами, постійними механічними діями ззовні (каміння, бруд і т.д.). Всі перераховані вище фактори з часом призводять до втрати якісних характеристик виробу, проявляючись виділеням мастила, мікротріщинами і розривами. При виявленні будь - яких дефектів, автовласники, без зволікань повинні зробити їх заміну .

Конструктивні особливості та призначення внутрішніх пильників шркш

Внутрішні пильники шркш – це конусоподібні пластичні гофровані шланги, від еластичності і практичності яких залежить тривалість і надійність під час експлуатації. Технологія їх виготовлення є досить складним процесом, тому і вартість на дані деталі досить висока.

На внутрішні пильники шркш, які використовуютьсяі для комплектації транспортного засобу, покладаються такі функціональні завдання:

  •  захист шарнірів і мастильних матеріалів від забруднень різного характеру ;
  •  утримування мастила в межах елементів шарніра .


Для приводу ходової частини будь-якого транспортного засобу характерні високі ударні навантаження, відповідно, вони потребують ефективного вирішення, а цього, можна досягти, використовуючи високоякісне мастило і надійний пильник .

Ключові критерії для внутрішніх пильників шркш

Умови «роботи» внутрішніх пильників складні, при цьому на них покладається відповідальне завдання, відповідно, вони вимагають регулярного профілактичного огляду з метою виявлення будь - яких дефектів. Придбати дані елементи не складає труднощів. На ринку можна знайти продукцію від різних виробників. Найчастіше пропонуються вироби з гуми, проте, в даний час, є більш надійне і практичне рішення - пильник внутрішній на шркш з поліуретану для інтенсивної експлуатації при жорстких умовах.


Незалежно від того, з якого матеріалу Ви вирішили придбати пильник шркш зовнішній, варто акцентувати увагу на його пружності. Перевірка полягає в вивертанні складки. Показником якості буде відсутність розломів і тріщин на згинах .

Також Вам будет цікава інформация про пильник рульового наконечника та пильник кульової опори .