poliuretanovye pyl'niki ShRUS, nakonechnik sharovoj opory

Вплив кольору поліуретану на якість продукції

poliuretanovye pyl'niki ShRUS, nakonechnik sharovoj oporyДуже часто клієнти перед покупкою необхідної деталі ставлять питання – чим кращий жовтий поліуретан від синього чи червоного ???
Щоб дати вичерпну відповідь на дане питання ми вирішили зробити декілька фото пильників, щоб клієнти наочно могли все побачити.

Деталі із чистого поліуретану будуть бежевого кольору, майже прозорі.На фото нижче Ви можете побачити пильник в такому виконанні.
полиуретановые пильники ШРУС, рулевого наконечника или шаровой опори

За допомогою барвника, можна обрати будь-який колір деталі. Він додається в процесі виробництва для надання деталям кращого зовнішнього вигляду, маркування різних видів жорсткості та інше.
Кожен виробник на свій розсуд обирає колір – жовтий, червоний, синій , чорний, зелений, тому говорити, що зелений може бути жорсткішим за жовтий не коректно потрібно чітко знати твердість по Шору даного виробу..

Щодо нашої продукції.
пыльники из полиуретана

Бежеві та чорні  – по жорсткості та еластичності є аналогічними гумовим.
Жовті – жорсткіші на 10-15 %, а тому менш еластичні. Підходять для важких умов експлуатації.

Основний чинник, який впливає на якість виробу із поліуретану є сировина і тільки в поєднанні із правильним технологічним процесом можна отримати якісну деталь. Не можливо отримати із поліуретану, який використовується для виробництва підошви взуття пильник відповідної якості.
Підбір відповідного матеріалу, налаштування лінії для виробництва це клопітка робота, яку не завжди вдається виконати за 1-2 місяці.

Купуйте вироби у перевірених продавців, які мають значний практичний досвід їх застосування.

7 коментарів до “Вплив кольору поліуретану на якість продукції”

  1. Имеются ли пыльники , сайлентблоки ,втулки и т.д. Для японских внедорожников? В основном Ниссан, Тойота,Мицубиси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *