pylnik na rulevoj nakonechnik Nissan Teana J32

Пильник кермового наконечника Nissan Teana J32

Відомий Японський бренд “555” користується популярністю у автовласників. Дана марка має якісні запчастини, але досить часто власники автомобілів стикаються з проблемою – дуже швидкий вихід з ладу пильника.

На фото зображений кермовий наконечник даного бренду з автомобіля Nissan Teana J32, пробіг з моменту встановлення становить до 10т. км.
рулевой наконечник Nissan Teana
Коментарі до даного зображення, думаю, не знадобляться. З огляду на той факт, що деталь була замінена наприкінці зими, вона вийшла з ладу вже в середині осені. Жодна хімія, якою обробляють наші дороги, не вплинула на роботу і якість автомобіля і окремих запчастин.

Пильник в автомобілі має вагому і важливу роль. Шарнірний елемент має рухомі частини, які завжди повинні бути в справному стані. Основним завданням даної деталі є захист від проникнення всіляких забруднюючих речовин. Також виріб виконує стримуючу функцію виходу мастила. Виходячи з вище перерахованих функцій, даний елемент є незамінним і необхідним для нормальної та повноцінної роботи автомобіля в цілому.

Як працює пильник кермового наконечника?

Дана деталь буде бездоганно виконувати свою основну функцію при наявності основних властивостей. Перш за все, пильник кермового наконечника має володіти високою еластичністю, що є запорукою нормальної роботи всієї системи. Також важливим фактором можна назвати збереження еластичності даного елемента при перепадах температури повітря. Агресивні фактори теж не повинні впливати на роботу механізму, в іншому випадку автомобіль не буде повноцінно і якісно виконувати свою основну функцію.

Власник автомобіля Nissan Teana прийняв рішення дати другий шанс бренду – придбав новий комплект наконечників але вимогою номер один було провести тюнінг пильників.
rulevoj nakonechnik Nissan Teana J32

Пильник даного наконечника має металеву вставку, за допомогою якої здійснюється фіксація на корпусі.
Nissan Teana py'nik rulevogo nakonechnika

На жаль, серед асортименту пильників з металевим кільцем не було жодного потрібного за розмірами, тому ми вирішили скористатися послугами токаря, який зможе якісно виготовити перехідне кільце.pylnik na rulevoj nakonechnik Nissan Teana J32

Після виготовлення потрібної нам деталі, можна буде зафіксувати пильник за допомогою стопорного кільця. Застосовуючи прес, кільце запресовується на корпус наконечника, далі підбираємо відповідний пильник, зупиняємося на позиції17-39-30
pylnik rulevogo nakonechnika poliuretanovyj Nissan Teana

Після запресовування перехідного кільцяpyl'nik na rulevoj nakonechnik Teana

Якість даного виду продукції підтверджена часом. Вдосконалена, готова деталь, дає гарантію нормальної роботи підвіски автомобіля. Пильник на кермовий наконечник є необхідною деталлю, при необхідності його можна видозмінювати за допомогою підбору розміру та матеріалу.
pylnik nakonechnika rulevoj tjagifoto poliuretan Teana j32

pylnik na rulevoj nakonechnik Nissan Teana J32

1 коментар до “Пильник кермового наконечника Nissan Teana J32”

  1. Мій пильник :). Пошкодження виникли на обох наконечниках через 8-10 тис. км пробігу у міському режимі. Шкода, що через неякісний пильник виходять з ладу кермові наконечники, які в теорії повинні слугувати 80-100 тис. км. Добре, що є просте і недороге рішення (поліуретанові пильники) для таких проблем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *