полиуретановый пыльник шруса наружный сенс

Встановлення поліуретанових пильників ШРУС на Daewoo Sens

полиуретановый пыльник шруса наружный сенсНа 99% причиною передчасного виходу з ладу шарніра рівних кутових швидкостей (ШРКШ) стає розрив пильника. Копійчана за своєю суттю запчастина змушує купувати і міняти дорогі вузли. Завжди потрібно звертати увагу на стан цих непримітних, але дуже важливих гумових виробів. Пильник ШРУС зовнішній Сенс підлягає негайній заміні в разі виявлення навіть найменших порушень герметичності.

Розглянемо процес заміни виведеного з ладу елемента захисту на автомобілі Деу Сенс з двигуном 1,3 л. Сьогодні знайти потрібні деталі немає жодних проблем, проблема в іншому – знайти якісні пильники. Величезна кількість різних компаній штампує ці вироби з чого завгодно і як завгодно. Ніколи не варто купувати таку продукцію, невелика економія грошей може стати причиною серйозних фінансових втрат.
Якісні пильники можна купити тільки в спеціалізованих магазинах, бажано, щоб вони були виготовлені з поліуретану – найсучаснішого матеріалу, який випереджає за своїми фізичними показниками звичну гуму.

Оригінальний внутрішній пильник має ОЕМ код 2 159 14 75 00 005, 2 158 01 20 45 001 і виглядає таким чином:

В натурі вони такі (чорного кольору):

Головні параметри і якість повністю відповідають вимогам оригінального виробника. Правда, по висоті поліуретанові трохи вище оригінальних, далі в статті ми докладніше поговоримо, що робити з цією різницею.
Якщо вам довелося купити пильник ШРУС Сенс зовнішній з поліуретану, то у нього будуть такі розміри:

Зверніть увагу, на скільки він відрізняється візуально від гумового (чорного кольору)

Висота поліуретанового перевищує оригінальний на 5-7 мм, але в нашому випадку це не мінус, а полюс – знижується аплітуда зміни розмірів, збільшується тривалість експлуатації.
Тепер можна приступати до заміни. Як і завжди вузол потрібно очистити від бруду і зняти. Далі потрібно ретельно видалити старе мастило (воно вже має вміст пилу), промити деталі і змастити. Пам’ятайте, що не всі мастила сумісні, читайте інтрукціі по застосуванню.

Хомути потрібно обов’язково міняти, старі не забезпечать необхідної міцності і герметичності з’єднання.

Після всіх етапів заміни у вас повинен вийти такий результат:

Слід додати, що затягування хомутів потрібно виконувати тільки на встановленій на місце півосі. Чому? Ось тут впливає різниця по висоті – пильник доведеться трохи витягнути і тільки потім зафіксувати хомутом.
На фотографії стрілка вказує, в який бік потрібно зміщувати пильник на посадковому місці.

Такі ж операції слід провести і з зовнішнім пильником.

Сподіваємося, що тепер ви знаєте, як правильно купити пильник ШРУС на Сенс і як їх встановити на місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *