полиуретановый пыльник рулевого наконечника ВАЗ

Поліуретановий пильник кермового наконечника ВАЗ 2108

Роль пильників в автомобілі є досить значною, вони стоять на захисті злагодженої роботи всього механізму автомобіля. Під час експлуатації транспортного засобу саме вони захищають вузли машини,  які забезпечують комфорт при пересуванні. Для автомобілів сімейства ВАЗ 2108-2110, а також і для інших виробників саме розрив пильника є причиною виходу із ладу механічного з’єднання.
При виробництві гумових пильників кермового наконечника основним чинником, який цікавий для виробника є собівартість виробу. Саме бажання максимально зменшити ціну, або ж зберегти її на тому ж рівні при умові, що всі складові собівартості гумового виробу подорожчали, привело до використання неякісної та більш дешевої сировини. Для звичайного власника автомобіля це стало джерелом ряду проблем. Швидкість зношення такого пильника значно більша, ніж в якісного. Якщо вчасно не замінити захист складного механізму – це спричинить заміну кермового наконечника, що в свою чергу стане причиною для регулювання розвалу та сходження колісних пар автомобіля.
statti-12-30-24Ми пропонуємо своїм клієнтам поліуретановий пильник кермового наконечника ВАЗ 2108 – 2110. Перевагами пильників, які ми пропонуємо, над гумовими аналогами – є стійкість до важких умов експлуатації, мастил та реагентів, а також довгий термін експлуатації та приємна ціна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *